info@alor.lv(+371) 27701919
Režīms Neautorizēts lietotājs

IENĀKT

0
Svētku dāvanu ceļvedis ❤︎ IEPIRKTIES ONLINE, ❤︎ SAŅEMT VEIKALĀ ❤︎ !

OPI Nail Lacquer - Flex On The Beach 15 ml - NLP005 - OPI nagu laka

Zīmoli

OPI

ID

14973

Kods

99399000024

Wishlist

Piegādes termiņš no piegādātāja noliktavas lidz veikalam: 1-2 darba dienas

Preču cena ar PVN 21 %. Cenā nav iekļauta piegādes maksa. Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 22.05.2024
14.05Cena
ieskaitot PVN 21%

Produkta apraksts
Drosmīgs koraļļu krēms, kas piesaistīs uzmanību.

Esi drosmīgs. Esi gaišs. Esi bezrūpīgs. 12 nefiltrēti spilgti un pasteļtoņi toņos Nail Lacquer, Infinite Shine, GelColor un daži īpaši Powder Perfection ir gatavi pludmales dienām un tveicīgām naktīm. No krēmiem līdz mirdzošiem krēmiem un pērlēm — mums ir mani noskaņas visur, kur šī vasara var jūs aizvest.

Jūsu iecienītākās OPI nagu lakas krāsas, kas apvienotas ar OPI nagu lakas virskārtu un dabisko bāzes pārklājumu. OPI visā pasaulē ir slavens ar savām nagu lakām — izcilu, izturīgu, profesionālu formulu, kas pieejama vairāk nekā 200 unikālos toņos.

Pareizi sagatavojiet savu dabisko nagu, lai nodrošinātu nagu lakas saķeri.
Sāciet ar vienu OPI Natural Nail Base Coat kārtu.
Pirms uzklāšanas sakratiet izvēlēto nagu lakas toni, lai pareizi sajauktu pigmentu (tas palīdzēs izvairīties no svītrām!).
Uzklājiet divus plānus slāņus katram nagam. Notīriet nagu laku pie nagu brīvās malas, lai aizsegtu nagu un novērstu šķelšanos.
Visbeidzot, uzklājiet OPI Top Coat. Pārklājiet arī brīvo malu ar Top Coat.
Lai iegūtu manikīru, kas dažu minūšu laikā kļūst sauss, uz katra naga uzklājiet 1 pilienu Drip Dry Lacquer Drying Drops.

Nagu laka ir OPI oriģinālā nagu lakas formula
Valkā līdz septiņām dienām
Ātri žūstoša formula

Parametri

Vienības svars:0.090 кг
Apjoms (litri):0.015

Lietošana

Pareizi sagatavojiet savu dabisko nagu, lai nodrošinātu nagu lakas saķeri. Sāciet ar vienu OPI Natural Nail Base Coat kārtu. Pirms uzklāšanas sakratiet izvēlēto nagu lakas toni, lai pareizi sajauktu pigmentu (tas palīdzēs izvairīties no svītrām!). Uzklājiet divus plānus slāņus katram nagam. Notīriet nagu laku pie nagu brīvās malas, lai aizsegtu nagu un novērstu šķelšanos. Visbeidzot, uzklājiet OPI Top Coat. Pārklājiet arī brīvo malu ar Top Coat. Lai iegūtu manikīru, kas dažu minūšu laikā kļūst sauss, uz katra naga uzklājiet 1 pilienu Drip Dry Lacquer Drying Drops.

Uzdot jautājumu