info@alor.lv(+371) 27701919
Režīms Neautorizēts lietotājs

IENĀKT

0
❤︎ ATLAIDES KODU MEKLĒ SAVĀ E-PASTĀ ❤︎ Tikai reģistrētiem lietotājiem ❤︎

PAR MUMS

Sākumlapa

Alor.pro ir kosmētikas veikals, kas specializējas profesionālās un ekskluzīvās kosmētikas pārdošanā, kā arī piedāvājam produktus veselībai, sportam un labam garastāvoklim.

Jūs vienmēr varat būt 100% pārliecināts, ka saņemsiet tikai labākos produktus no oficiālajiem ražotājiem vai izplatītājiem. Mēs esam ļoti prasīgi, izvēloties preču klāstu, kas tiek pārdotas vietnē alor.pro. Vairāk nekā 20 gadus mēs esam atklājuši sev un jums profesionālās kosmētikas skaistumu un efektivitāti. Alor.pro ir projekts, kas radies ilggadējas profesionālās kosmētikas un tiešsaistes tirdzniecības pieredzes rezultātā.

Izmantojot uzkrāto pieredzi, mēs jau zinām, kuri produkti vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Pārdošanā ir vairāk nekā 100 000 vienības no pasaules vadošo salonu zīmoliem, kā arī citi populāri un ekskluzīvi produkti. Mūsu speciālistu komanda vienmēr ir gatava jums sniegt padomu un palīdzēt izvēlēties preci.

Iespējams, pateicoties Alor.pro jūs atklāsiet jaunu pieredzi skaistumkopšanā un pārliecināsieties par profesionālās kosmētikas efektivitāti - ar mums jūs vienmēr būsiet soli priekšā!

Alor.pro iedala sortimentu divās daļās:

  - kosmētika un preces lietošanai mājās;

  - kosmētika tikai profesionālai lietošanai. Lai izmantotu šo iespēju, jums jābūt skaistumkopšanas nozares speciālistam. Reģistrējieties, lai iegūtu piekļuvi un iespēju iegādāties preci par īpašām cenām.


Mums ir ļoti svarīgi, lai pirkšanas process noritētu nevainojami. Lai sniegtu augstas kvalitātes servisu, mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un uzticam piegādi pārbaudītiem loģistikas uzņēmumiem, kuri nogādā Jums sūtījumu no 6 stundām līdz 5 dienām visā pasaulē.