info@alor.lv(+371) 27701919
Režīms Neautorizēts lietotājs

IENĀKT

0
❤︎ ATLAIDES KODU MEKLĒ SAVĀ E-PASTĀ ❤︎ Tikai reģistrētiem lietotājiem ❤︎

ATGRIEŠANA

Sākumlapa

ALOR.PRO un SIA "Skaistumpasaule" dod 100% garantiju visiem jūsu pirkumiem!

Ja pasūtīšanas brīdī preces nav noliktavā vai tā tiek ātri izpārdota, un jūs jau esat veicis apmaksu, mēs garantējam 100% naudas atgriešanu!


Visām precēm, kas iegādātas interneta veikalā Alor.pro, ir spēkā garantija un pircējiem ir atteikuma tiesības, saskaņā ar Latvijas likumdošanu, kas nosaka, ka, iepērkoties internetā, pircējam ir tiesības atgriezties preci 14 kalendāro dienu laikā no preču saņemšanas dienas (LR MK noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgums").

PREČU ATGRIEŠANA: 

  - Pircējam ir jāinformē mūs par savu nodomu atgriezt preces 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas, paziņojot par to interneta veikalam pa epastu info@alor.lv vai nosūtot SMS uz tālr. +371 27701919.

  - Atteikumu var pieprasīt tikai uzrādot pirkumu apstiprinošu dokumentu (čeks, rēķins, pavadzīme vai kvīts). Atgriežot preci, tai jābūt oriģinālā, nebojātā iepakojumā.

- Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošības saglabāšanu, vienlaikus izmantojot tiesības atteikties”.

- Alor.pro patur tiesības pircējam liegt atteikuma tiesības vai ieturēt kompensāciju izmanīta iepakojuma vai bojātas preces gadījumā. Alor.pro nepieņem atgriešanu, ja prece nav oriģinālajā iepakojumā vai ja tā oriģinālais iepakojums ir būtiski bojāts. Preci nevar atgriezt, ja ir beidzies tās derīguma termiņš.

Smaržas un kosmētiku nevar atgriezt, ja oriģinālais iepakojums ir atvērts vai ir ievērojami bojāts.

 - Prece nav atgriežama, ja tā tiek izgatavota vai speciāli pasūtīta pēc pircēja norādījumiem vai ir neatvietojama lieta, preci pēc tās rakstura nevar atdot atpakaļ, tajā skaitā, ja tā ātri bojājas vai izlietojas vai tai ir beidzies derīguma termiņš.

  -Nedrīkst atgriezt tos produktus, kuru izmantošanu (vai neizmantošanu) nevar noteikt. Piemēram, skropstu tuša vai nagu laka, kuras glabāšanas laiks ir īss un tieši atkarīgs no iepakojuma atvēršanas dienas (iepakojumā ir zīme "atvērts iepakojums", kas norāda, ka derīguma termiņš sākas no iepakojuma atvēršanas brīža).

- Atgriešanas gadījumā pircējs sedz piegādes izmaksas, izņemot gadījumus, kad atgriešanas iemesls ir neatbilstība pasūtītajam vai defekts (smidzinātājs nedarbojas, vāks ir salauzts, stikls ir ieplīsis utt.).

- SIA "Skaistumpasaule" garantē pircējam naudas atgriešanu, pēc atgrieztās pakas saņemšanas, pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 10 kalendāro dienu laikā.


Ja nolemjat atteikties no precēm, informējiet mūs pa epastu info@alor.lv vai tālruni +371 27701919.

Vēstulē iesakām pēc iespējas detalizētāk aprakstīt atteikšanās iemeslu un neaizmirstiet norādīt savu kontaktinformāciju un pasūtījuma numuru. Mēs sazināsimies ar prasītāju 3 darba dienu laikā.