info@alor.lv(+371) 27701919
Režīms Neautorizēts lietotājs

IENĀKT

0
❤︎ ATLAIDES KODU MEKLĒ SAVĀ E-PASTĀ ❤︎ Tikai reģistrētiem lietotājiem ❤︎

SĪKFAILU POLITIKA

Sākumlapa

Kas ir sīkfaili un ko tie dara?

Sīkfaili (angļu val. cookies) ir neliels fails, kuru vietne nosūta pārlūkprogrammai un saglabā Jūsu datorā, kamēr Jūs apmeklējat alor.pro vai jebkuru citu vietni. Sīkfaili tiek izmantoti, lai palaistu vietni vai uzlabotu tās veiktspēju. Kā arī, tos izmanto, lai iegūtu informāciju vietņu īpašniekiem, kas ir nepieciešama labākai vietnes apmeklētāju apkalpošanai.

Kāda veida sīkfailus izmanto Alor.pro un kāpēc?

Mūsu vietnē tiek izmantoti dažāda veida sīkfaili un līdzīgi rīki, katram no tiem ir savas noteiktas funkcijas, kuras ir aprakstītas zemāk:

Sesijas sīkfaili

Šie sīkfaili palīdz tīmekļa vietnei pareizi darboties un kopš pirmā apmeklējuma ļauj Jums skatīt saturu Jūsu dzimtajā valodā. Tie atpazīst Jūsu valsti, lai katru reizi, kad Jūs apmeklējat vietni, Jūs automātiski tiktu novirzīti uz pareizo vietnes versiju. Tie ļauj Jums arī izveidot kontu, pievienoties tam un veikt savus pasūtījumus. Ja Jūs esat reģistrēts lietotājs, vietnes sīkfaili atpazīs Jūs, kad Jūs izvēlēsities reģistrētiem lietotājiem paredzētos pakalpojumus. Šie sīkfaili atpazīs Jūs, ja Jūs iegādāsities vietnē, izmantojot uzņēmuma filiāles vai partneru vietni, tādējādi ļaujot mums izpildīt savas saistības pret partneru vietnēm. Šie sīkfaili ir nepieciešami pareizai mūsu vietnes darbībai.

Funkcionālie sīkfaili

Šie sīkfaili ļauj vietnei atpazīt Jūs, atkarībā no Jūsu veiktā pieprasījuma (piemēram, noklikšķinot uz "Atcerēties mani") katru reizi, kad apmeklējat vietni, Jums vairs nebūs atkārtoti jāievada Jūsu piekļuves dati. Ja Jūs pievienosiet preces savam iepirkumu grozam un sesijas beigās nenoformēsiet pirkumu, šie sīkfaili ļaus Jums turpināt iepirkšanos, kad atgriezīsities vietnē nākamajā reizē (noteiktā laika periodā), un Jūsu iepirkumu grozs būs tieši tāds pats, kādu Jūs to atstājāt. Šie sīkfaili nav būtiski rīki noteiktu operāciju, kas notiek vietnē, darbībai, tomēr tie uzlabo pārlūkošanas pieredzi un kvalitāti.

Analītiskie sīkfaili

Šos sīkfailus izmanto „Google Analytics”, lai aprēķinātu vietnes statistiku – vietnes apmeklējumu skaitu, klikšķus, vietnes pārlūkošanas laikā veiktās darbības. Alor.pro izmanto šo informāciju anonīmi un statistikas nolūkos tikai tad, ja interneta pakalpojumu sniedzējs izmanto sīkfailus, pieslēdzoties pārlūkprogrammai, kas instalēta datorā vai citās ierīcēs, kuras tiek izmantotas, lai pārlūkotu mūsu vietni.

Trešo pušu sīkfaili mārketingam un atkārtotajam mārketingam

Šos sīkfailus izmanto uzticamas trešās puses uzņēmumi un tas ļauj Jums skatīt reklāmkarogus citās saistītajās tīmekļa vietnēs, parādot Jūsu produktus, kurus Jūs esat nesen apskatījis vietnē Alor.pro. Pārlūkojot mūsu vietni, šie sīkfaili tiek izmantoti, lai parādītu Jums produktus, kas varētu Jūs interesēt vai produktus, kas ir līdzīgi Jūsu iepriekš apskatītajiem produktiem. To mēs darām, pamatojoties uz Jūsu pārlūkprogrammas hronoloģiju. Šo sīkfailu izmantošanai parasti nav nepieciešama Jūsu personas datu apstrāde, lai gan tā var nodrošināt piekļuvi Jūsu ierīcēm un saglabāto datu izsekošanai: šie sīkfaili pieslēdzas pārlūkprogrammā, kas instalēta Jūsu ierīcē.

Kā atspējot sīkfailus?

Lielākā daļa pārlūkprogrammu (Internet Explorer, Firefox, Safari, Chrome u.c.) ir konfigurētas, lai pieņemtu sīkfailus. Neskatoties uz to, lielākajā daļā pārlūkprogrammu Jūs varat pārbaudīt un anulēt sīkfailus, mainot savus iestatījumus. Atcerieties, ka sesijas vai funkcionālo sīkfailu atspējošana var ietekmēt Jūsu pieredzi vietnē un / vai ierobežot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Lai iegūtu plašāku informāciju par sīkfailiem un to, kā pārvaldīt vai atspējot trešo pušu vai mārketinga, atkārtotā mārketinga pakalpojumus, apmeklējiet www.youronlinechoices.com