info@alor.lv(+371) 27701919
Režīms Neautorizēts lietotājs

IENĀKT

0
❤︎ ATLAIDES KODU MEKLĒ SAVĀ E-PASTĀ ❤︎ Tikai reģistrētiem lietotājiem ❤︎

OPI GelColor - Spring Break The Internet - gēla nagu laka 15 ml

Zīmoli

OPI

Līnija
GEL COLOR
ID

13005

Kods

GCS009

Wishlist

Piegādes termiņš no piegādātāja noliktavas lidz veikalam: 1-2 darba dienas

Preču cena ar PVN 21 %. Cenā nav iekļauta piegādes maksa. Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 23.07.2024
Produkts ir pieejams tikai profesionāliem
Produkta apraksts
Koši zemeņu rozā ar atstarojošu mirdzumu.

Pilnībā iegremdējieties Metaverse ar jauno Me, Myself & OPI kolekciju! Ar krāsu paleti, kuru iedvesmojusi jūsu iecienītāko videospēļu fantāzijas pasaule un savdabīgais NFT! Kad krāsa ir izteiksmes līdzeklis, šajā pavasarī atrodiet jaunus un rotaļīgus veidus, kā izklaidēties ar nagiem.

OPI Gelcolor soak off gēla laka (izlaista 2011. gada oktobrī) uzklājas tāpat kā tradicionālā nagu laka, taču piešķir jums īpaši spīdīgu apdari, kas saglabājas līdz pat divām nedēļām. Jūs varat vienkārši uzklāt želeju kā parasto nagu laku un nocietināt to UV vai LED lampā uz noteiktu laiku.

Kāpēc izvēlēties OPI Gelcolor?
OPI Gelcolor ražo lielākais nagu izstrādājumu ražotājs pasaulē. OPI's Gelcolor kalpos 2 nedēļas, un tas ir īpaši izstrādāts, lai cīnītos pret parasto nolietojumu ikdienas aktivitātēs. To formula nebojā dabiskos nagus un palīdzēs saglabāt jūsu nagus stiprus un veselīgus.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai OPI Gelcolor sacietētu?
Gelcolor gēla lakas sacietēšanas laiks ir ļoti atkarīgs no izmantotās lampas veida. LED lampām Gelcolor sacietēšana prasīs 20–30 sekundes. Tomēr, izmantojot UV lampu, sacietēšana prasīs 2–3 minūtes. Apskatiet jaunāko LED lampu ātrākai sacietēšanai!

Sagatavošana

1. darbība. Sagatavojiet nagu, izmantojot apelsīna koka irbulīti, lai atbīdītu kutikulas atpakaļ, lai uzklātu želeju.
2. darbība. Veidojiet nagus atbilstoši savam stilam, izmantojot dabisku nagu vīlēju (150 smiltis vai vairāk)
3. solis. Sagatavojiet dabisko nagu, maigi noņemot spīdumu, izmantojot buferšķīdumu... viegli nopulējiet to, lai izlīdzinātu nagu pamatnes.
4. solis. Noņemiet eļļas un putekļus no nagu, izmantojot nagu tīrīšanas līdzekli OPI Gelcolor Application
5. solis. (Ritiniet gēla krāsas pudeli rokās, lai sajauktu saturu) Uzklājiet plānu vienmērīgu Gelcolor Base Coat kārtu uz naga.
6. solis. Ievietojiet roku LED lampā un izturiet 10 sekundes vai UV lampā un izturiet 1 minūti. Op coat paliks lipīgs/lipīgs, taču tas ir normāli jebkurai želejlakai, kas nosūcas.
7. solis. (Ritiniet Gelcolor pudeli rokās, lai sajauktu saturu) Uzklājiet uz naga plānu vienmērīgu Gelcolor Color pārklājuma slāni. Neaizmirstiet aizvākt nagu malas, lai izveidotu blīvējumu. Pirms sacietēšanas noteikti noņemiet no ādas jebkādu Gelcolor.
8. solis. Ievietojiet roku LED lampā un izturiet 20 sekundes vai UV lampā un izturiet 2 minūtes.
9. solis. Uzklājiet uz nagu otro Gelcolor krāsas kārtu.
10. solis. Ievietojiet roku LED lampā un kaltē uz 20 sekundēm vai UV lampā un sacietējiet 2 minūtes.
11. solis. Uzklājiet plānu vienmērīgu Gelcolor Top Coat slāni uz naga. Virsējais pārklājums rada augstu spīdumu, vienlaikus aizsargājot zem tā esošos gēla slāņus no bojājumiem. Neaizmirstiet aizvākt nagu malas, lai izveidotu blīvējumu.
12. solis. Ievietojiet roku LED lampā un sacietējiet 20 sekundes vai UV lampā un sacietējiet 2 minūtes.
13. solis. Izmantojiet bagātīgu daudzumu spirta (99%) vai želejveida tīrīšanas līdzekli ar neplūksnu spilventiņu, lai noņemtu lipīgos/lipīgos atlikumus no naga.
Pāriet pie:Uzdot jautājumu

Uzdot jautājumu