info@alor.lv(+371) 27701919
Režīms Neautorizēts lietotājs

IENĀKT

0
❤︎ ATLAIDES KODU MEKLĒ SAVĀ E-PASTĀ ❤︎ Tikai reģistrētiem lietotājiem ❤︎

LAKME K.BLONDE BLEACHING POWDER 500 gr

Zīmoli

LAKMĒ

Līnija
K.BLONDE
ID

16403

Kods

41120

Wishlist

Piegādes termiņš no piegādātāja noliktavas lidz veikalam: Parasti 1-5 dienas

Preču cena ar PVN 21 %. Cenā nav iekļauta piegādes maksa. Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 23.07.2024
44.10Cena
ieskaitot PVN 21%

Produkta apraksts

LAKMĒ K.BLONDE
BALINĀJOŠAIS PULVERIS 500g
Sasniedziet līdz pat 8 pacelšanas līmeņiem, nezaudējot matu integritāti, izmantojot vadošo Lakmé balinošo pulveri. Pateicoties aizsargājošam pektīnam, Lakmé k.blonde balināšanas pulveris ir cienīgs matiem un planētai.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU
Homogēns, negaistošs, ļoti aktīvs balināšanas pulveris
Līdz 8 pacelšanas līmeņiem
Maigi neitralizē
Pektīns rada aizsargbarjeru
Ilgtspējīgi iepakots
Ideāli piemērots folijēšanas pakalpojumiem
Viendabīgs, negaistošs, ļoti aktīvs balināšanas pulveris, kas var sasniegt līdz astoņiem pacelšanas līmeņiem. Šis balinātājs ir ideāli piemērots folijas veidošanai, un tas satur pektīnu, dabisko polisaharīdu, kas ekstrahēts no citrusaugļu mizas, lai izveidotu aizsargbarjeru, kas aizsargā matus balināšanas laikā un samazina lūšanu, novēršot pārmērīgu kutikulas atvēršanos. Rezultāts ir mīkstāki, mirdzošāki mati. Novatoriskais elastīgais maisiņa dizains izmanto līdz pat 70% mazāk plastmasas nekā stingrs trauks, kas ļauj viegli izliet un aizsargā krāsotājus no saskares ar balināšanas pulveri.

LAKMĒ K.BLONDE
Lakmé matu kolekcija, ko veidojuši stilisti, ir apņēmusies ievērot inovācijas un ilgtspējību. Ar savu Vidusjūras izcelsmi tradicionālās vērtības un skaistums ir iedvesmojuši Lakmé salonu krāsas, instrumentus un produktus.

KĀ IZMANTOT
Sajauciet ar jebkuru Lakmé Color Developer attiecībā 1:2
Uzklājiet vēlamajā tehnikā
Ļaujiet attīstīties 30-60 minūtes
Rūpīgi noskalojiet

SASTĀVDAĻAS
Pilnas sastāvdaļas kālija persulfāts, amonija persulfāts, nātrija silikāts, magnija karbonāta hidroksīds, nātrija metasilikāts, nātrija stearāts, tetragonolobas (guāra) sveķi, montmorilonīts, ulvas laktu ekstrakts, pektīns, kaolīns, magnija oksīds, cikloklīnoksilīns Paraffinum Liquidum), ksantāna sveķi, dinātrija edta, Ci 77007

Atruna: sniegtā informācija par produktu ir precīza, cik mums ir zināms. Mēs paļaujamies uz materiāliem, ko mums nodrošina mūsu piegādātāji. Lai iegūtu visprecīzāko informāciju, lūdzu, pārbaudiet produkta iepakojumu.

Parametri

Vienības svars:0.650 kg

Uzdot jautājumu