info@alor.lv(+371) 27701919
Režīms Neautorizēts lietotājs

IENĀKT

0
Svētku dāvanu ceļvedis ❤︎ IEPIRKTIES ONLINE, ❤︎ SAŅEMT VEIKALĀ ❤︎ !

LACTO EXO COLLA Exosome, PDRN, Collagen Skin Booster (5 treatm. in pack)

ID

15492

Kods

LE-COLLA-Exosome

Wishlist

Piegādes termiņš no piegādātāja noliktavas lidz veikalam: 5-0 darba dienas

Preču cena ar PVN 21 %. Cenā nav iekļauta piegādes maksa. Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 24.04.2024
Produkts ir pieejams tikai profesionāliem
Produkta apraksts

LACTO EXO COLLA ir 5. paaudzes "Exosome Skin Booster".

LACTO EXO COLLA izmanto eksosomas, galveno aktīvo vielu no ādas - labvēlīgām laktobacillus baktērijām un divām augu cilmes šūnu kultūrām, un izmanto tehnoloģiju, lai palielinātu. aktīvo sastāvdaļu uzsūkšanos ādā caur eksosomu nanodaļiņām.
Turklāt tas satur ļoti attīrītu PDRN un 7 peptīdus.

LACTO EXO COLLA efekti

>TRĪSŠĀS EXOSOMES:
       - Lactobacillus Exosome - Spēcīgs ādas reģenerācijas efekts, pretpigmentācijas efekts, samazina grumbas, palielina ādas blīvumu.
     -Panax Ginseng Callus -  Sarkanā žeņšeņa ekstrakts stimulē sava kolagēna ražošanu, atjauno ādu, atjauno, piemīt baktericīda iedarbība un aizsargājoša iedarbība pret ultravioletajiem stariem. Panax Ginseng Exosome Novecojušo ādas šūnu reģenerācija, hialuronskābe skābes veicināšana, mitrināšana šūnu līmenī, ādas elastība, uzlabo grumbu veidošanos un novērš ādas novecošanos. 
    - Cica Exosome - Ādas šūnu reģenerācija, antibakteriāla ādas iekaisuma un brūču dzīšanas iedarbība, kolagēna sintēze, elastības uzlabošana, novecošanās novēršana

-    H-PDRN (izgatavojis franču ražotājs, kas iegūts no savvaļas Aļaskas laša) - Dziļa mitrināšana, bojātas ādas atjaunošana. Tas ir būvmateriāls bojātas DNS atjaunošanai novecojošās ādas šūnās. Pēc procedūras fibroblastu šūnas sāk aktīvi ražot jaunu kolagēnu un elastīnu, kas palielina ādas elastību un samazina grumbiņas. Antioksidanta barjera ādas nostiprināšanai

Augšanas faktori:
- Atelo kolagēns, hidrolizēts kolagēns, 7 aminoskābju peptīdi - kolagēna un elastīna sintēze. , mitrinošs (2 reizes vairāk mitrinošs nekā Hualuron), elastības uzlabošana, ādas nokarāšanās novēršana.Kad var redzēt rezultātus pēc LACTO EXO COLLA?
Jūs varat redzēt redzamus rezultātus pēc 4 nedēļām. Mūsu klīniskie pētījumi liecina par ievērojamu acu grumbu uzlabošanos, ādas mitrināšanu, ādas elastību, ādas blīvumu un pigmentācijas uzlabošanos pacientiem pēc 4 nedēļām. Lactobacillus Exosome uzrāda iespaidīgu pretnovecošanās un pretpigmentācijas efektu.

Kā lietot:
MTS metode: Atveriet alumīnija vāciņu un noņemiet abu ampulu gumijas aizbāzni. Ievietojiet ampulu ampulā "1". Labi sakratiet, lai pilnībā izšķīdinātu liofilizētu eksosomu. Uzklājiet pietiekamu daudzumu LACTO EXO COLLA uz tīras sejas, pagaidiet 1-3 minūtes, lai pilnībā iesūktos. Pēc tam vēlreiz uzklājiet šķīdumu un izmantojiet MTS (mikroadatas terapijas sistēmu).

LACTO EXO COLLA nedrīkst lietot uz ievainotas ādas, ekzēmas un dermatīta.

Procedūru  intervāls: 1 reizi 2 nedēļās.


Iepakojums:

Nr.1 Exosome (liofilizēta ampula): 100mg x 5 flakons
Nē. 2 PDRN + kolagēns + peptīdi (šķīdinātāja ampula): 6 ml x 5 flakoni

Parametri

Vienības svars:0.100 кг

Uzdot jautājumu